Accountmanagers voor ondernemers

Onze accountmanagers hebben een eigen werkgebied en portefeuille en zijn aanspreekpunt voor bepaalde sectoren. Met hun ervaring, expertise en netwerk helpen en adviseren zij u graag over bijvoorbeeld bereikbaarheid, vestiging, uitbreiding of verplaatsing van uw bedrijf.

ICT, Zakelijke dienstverlening & Food Jorrit Roorda: jorrit.roorda@arnhem.nl
Horeca en Leisure Coen Peelen: coen.peelen@arnhem.nl
Detailhandel & Kantoren Danielle van Haard: danielle.van.haard@arnhem.nl
Health & Legal Pepijn Bos: pepijn.bos@arnhem.nl
Energy Marc de Kroon: marc.de.kroon@arnhem.nl
Toerisme & Recreatie Marleen Hegeman: marleen.hegeman@arnhem.nl
Creatieve Industrie & Starters Eline van Straaten: eline.van.straaten@arnhem.nl
Werklocaties (algemeen) Inge Willems: inge.willems@arnhem.nl
Sociaal ondernemerschap Annet Rosenboom: annet.rosenboom@arnhem.nl