Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Lange Water krijgt nieuw asfalt

Van maandag 18 augustus tot en met vrijdag 19 september werken we aan het Lange Water. We maken de weg veiliger en zorgen dat het asfalt langer meegaat.

Datum en tijdstip Locatie werkzaamheden Afsluitingen
Maandag 18 augustus t/m vrijdag 22 augustus van 09.00 tot 15.00 uur Het Lange Water 1 rijstrook is open voor het verkeer.
Maandag 25 augustus t/m vrijdag 5 september van 9.00 tot 16.00 uur Het Lange Water De weg de stad uit is afgesloten. Het verkeer gaat via een doorgang naar de andere kant van de weg en rijdt daarna verder richting de N325.
Maandag 8 september t/m vrijdag 19 september van 9.00 tot 16.00 uur Het Lange Water De weg de stad in is afgesloten. Het verkeer gaat via een doorgang naar de andere kant van de weg en rijdt daarna richting de IJssellaan.

Bereikbaarheid en omleidingen

Het verkeer wordt omgeleid, volg de borden langs de weg.

Openbaar vervoer

De bus rijdt tijdelijk een andere route. Via de website van 9292 vindt u de actuele reisinformatie.

Hulpdiensten

Brandweer, ambulance en politie kunnen altijd bij uw woning komen.

Plan uw reis

Houd rekening met extra reistijd en plan uw reis op tijd.

Weersgevoelige werkzaamheden

Het weer kan invloed hebben op de werkzaamheden. Bij slecht weer kan de planning wijzigen.