Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Route mobiele stembus Trolley 112

Op woensdag 29 oktober kunt ook stemmen bij ‘Museumtrolleybus 112’. Deze klassieke trolleybus uit 1949 doet dan dienst als stembureau 112 en rijdt van 10.00 tot 21.00 uur door Arnhem langs verschillende haltes.

Door de inzet van deze iconische mobiele stembus hopen we op extra aandacht voor de verkiezingen. U krijgt hierbij de kans om uw stem voor de Tweede Kamerverkiezing uit te brengen bij een opvallend stembureau. De trolleybus komt op plekken van Arnhem-Zuid tot Arnhem-Noord waar normaal gesproken geen stembureau is: direct aan de bushalte.

Stemmen doet u in de bijbehorende open tent. De stemhokjes zijn toegankelijk voor iedereen.

Route mobiele stembus

De bus stopt bij de volgende haltes:

Halte Tijdstip Bijzonderheden
1. Museum Arnhem 00.00-02.00 uur Dinsdagavond 28 oktober is Museum Arnhem speciaal geopend met een gratis cultureel programma over vrijheid en democratie, met o.a. (beeldende) kunst. Het is onderdeel van een bijzonder avond- en nachtprogramma. In de nacht, tussen 00.00 en 02.00 uur, kunt u als één van de eersten in Nederland stemmen in Museum Arnhem. De historische trolleybus is ook aanwezig van 00.00 tot 02.00. U kunt niet stemmen in de bus, maar deze wel van binnen bekijken.
2. Station Arnhem-Zuid 10.00 – 11.30 uur Bij de halte in de rijrichting De Laar/Elderveld.
3. De Monchyplein 13.00 – 14.30 uur Bij winkelcentrum De Drieslag, bij de halte in de rijrichting Immerloo/ Het Duifje.
4. Keulse Slag 16.00 – 17.30 uur Lange Wal, aan de kant van winkelcentrum Presikhaaf
5. Willemsplein 19.30 – 21.00 uur Bij perron A (zijde Jansplein/Gele Rijdersplein).